Brokerres Rzeszów

Branża Hotelarska i Agroturystyka

Z uwagi na swoją specyfikę branża hotelarska oraz agroturystyka i usługi z nią związane, wbrew pozorom narażona jest na wiele ryzyk począwszy od kradzieży mienia z pokoi hotelowych, wandalizmu, włamań, zalania pomieszczeń a skończywszy na takich zdarzeniach losowych jak pożar, czy zalania.

Dodatkowo z usług każdego hotelu korzystają rocznie tysiące osób, tym samym istnieje również duże ryzyko powstania szkody osobowej oraz kradzieży tożsamości. Rolą ubezpieczeń dedykowanych hotelom jest ochrona majątku przed negatywnymi skutkami finansowymi powyższych zdarzeń. Jednakże aby ta ochrona była pełna oraz skuteczna, niezbędne jest zawarcie polisy ubezpieczeniowej w ramach dedykowanego programu ochrony znacznie wykraczającej swym zakresem ponad to, co standardowo oferowane jest przez wielu Ubezpieczycieli.

BROKERRES w oparciu o ponad 25 letnie doświadczenie naszych Ekspertów stworzyła unikalny na rynku polskim program ubezpieczeniowy dedykowany dla Klientów z branży hotelarskiej.

Dla branży hotelarskiej i agroturystyki oferujemy m.in:

  • Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk
  • Ubezpieczenie od utraty zysku (Business Interruption)
  • Ubezpieczenie maszyn od wszystkich ryzyk
  • Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk
  • Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością 
  • i posiadanym mieniem
  • Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej Dyrektora Hotelu
  • Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

Opierając się na wiedzy i doświadczeniu jesteśmy przekonani, że stworzony przez nas program ubezpieczeniowy, przyczyni się do wzrostu bezpieczeństwa finansowego Państwa majątku, a także będzie kompleksowym uzupełnieniem oferty Państwa hoteli.

Nie znalazłeś tego co Cię interesuje? Bez obaw. Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie.

Zapraszamy do kontaktu by otrzymać wsparcie i zaoszczędzić czas

Swoje usługi opieramy na kompleksowym wsparciu klienta. Od dobrania ofert do opieki nad naszym klientem.