Brokerres Rzeszów

Finansowanie inwestycji / rozwoju

Globalny fundusz inwestycyjny / Partnera BROKERRES

BROKERRES jako jedyny w Polsce jest partnerem jednego z największych Funduszy Inwestycyjnych Świata, który posiada rating AA+ utrzymywany przez największe firmy ratingowe świata. Jest on jest wiodącym dostawcą Gwarancji Bankowych (BG), Akredytywy Standby (SBLC), Obligacji Średnioterminowych (MTN), Akredytywy (L/C), Funduszy Blokowanych na Inwestycję, Proof of Fund (POF), pożyczek zabezpieczonych, jest zdecydowanym liderem w finansowaniu przedsiębiorstw, private equity.

Dzięki BROKERRES może także wspierać projekty lokalne i międzynarodowe naszych Klientów i Partnerów Nasi Klienci mają możliwość otrzymania wsparcia finansowego na bardzo korzystnych warunkach na swe przedsięwzięcia, rozwinięcie działalności. Dostępne wsparcie jest znaczące, rozpoczyna się od kwoty jednego miliona USD, a może sięgać nawet jednego miliarda USD.

Uzyskaj darmową wycenę

Napisz do nas

Chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem. Przed zawarciem umowy udzielamy pisemnej rekomendacji najwłaściwszej umowy ubezpieczenia oraz wyjaśniamy podstawy, na których opiera się ta rekomendacja. Dzięki temu masz pewność, że skorzystałeś z najlepszej oferty.